انواع ساندویچ پانل دیواری

ساندویچ پانل ، مصالح ساختمانی است پیش ساخته که در انواع مختلف قابل تهیه می باشد، این ساندویچ پانل ها به صورت سفارشی توسط مشتری انتخاب می شوند و طبق نظر و سلیقه مشتری در اندازه ، جنس و ضخامت مورد نظر تولید می شود.

ساندویچ پنل های دیواری و سقفی را می توان در انواع مختلف که به صورت جداگانه در ذیل به آن ها اشاره می کنیم تهیه کرد.

انتخاب ساندویچ پانل در بهترین حالت ، توسط مشاورین ماموت انجام می شود زیرا این امر باعث می شود که با توجه به تجربه و علم این اشخاص در انواع ساندویچ پانل بهترین مورد برای کاربری و اقلیم کاربر در نظر گرفته شود ، همچنین در انتخاب ساندویچ پانل به بودجه مشتری و سلیقه و طرح مورد نظر او نیز توجه خواهد شد.

انواع ساندویچ پانل دیواری را می توان به موارد ذیل تقسیم کرد :

  • ساندویچ پانل دیواری با ورق آلوزینک را می توان یکی از بهترین ساندویچ پنل ها دانست زیرا این ساندویچ پنل ها از انواع ساندویچ پنل هستند که می توان ورق آن ها را گارانتی نمود زیرا این ورق از طرف شرکت سازنده کره ای خود گارانتی شده است.
  • ساندویچ پانل دیواری با ورق آلومینیوم یکی از پانل ماموت های ارزان می باشد که غیر قابل شستشو می باشد و دلیل این امر این است که در صورت شستشو ، لکه های آب روی این ورق ها می ماند.
  • ساندویچ پانل دیواری با ورق گالوانیزه ، این ورق مقاوم است اما ضد زنگ نمی باشد و به همین دلیل در رده متوسط قیمتی قرار دارد ، ساندویچ پانل گالوانیزه یکی از بهترین انتخاب ها در رده قیمتی پایین ساندویچ پانل است.
  • ساندویچ پانل دیواری طرح چوب با فایبرگلاس ، این ساندویچ پانل طرح چوب بسیار زیبا و شیک می باشد و می توان آن را با طرح های متنوع برای ساخت ساختمان های اداری و تجاری و یا حتی مسکونی استفاده کرد.
  • ساندویچ پانل دیواری با پلی کربنات به صورت خاص و شیشه ای می باشد و این ساندویچ پانل شفاف هم شکیل و هم مناسب برای مکان هایی که می خواهند نور وارد آن شود می باشد.
  • ساندویچ پانل دیواری با ورق های شیشه ای که یکی از همان انواع ساندویچ پانل شفاف است بیشتر در گلخانه ها برای داشتن نور خورشید در داخل سوله گلخانه ای استفاده می شود و می توان از آن بهترین استفاده ها را نمود.
  • ساندویچ پانل دیواری با فوم تزریقی پلی یورتان به صور مختلف با عایق پلی یورتان تهیه می شود ، این عایق بسیار مقاوم می باشد به طوری که عایق حرارت و رطوبت می باشد و به آن ساندویچ پانل دیر سوز نیز می گویند زیرا در دمای ۱۰۰۰ درجه به پایین فقط تغییر شکل می دهد و تحت تاثیر آتش قرار می گیرد.
  • ساندویچ پانل دیواری پلی استایرن ، این ساندویچ پانل که می توان آن را بخاطر هسته ساندویچ پانل نام گذاری کرد از هسته پلی استایرن بهره م ی برد.
  • ساندویچ پانل دیواری XPS از فوم فشرده تزریقی XPS استفاده می کند، این فوم بسیار فشرده می باشد به طوری که حجم کمتری را اشغال می کند و باعث می شود که فضای مفید بیشتری در سازه باقی بماند.
  • ساندویچ پانل دیواری پشم سنگ یا همان پشم معدنی که از الیاف پشم سنگ در آن استفاده می شود ، ساندویچ پانلی است که از سنگ های آتش فشانی آذرین تهیه می شود ، که این بازمانده سنگ ها الیاف پشم سنگ را خواهند ساخت ، قابل بازیافت به طبیعت و نسوز می باشند.
  • ساندویچ پانل دیواری پشم شیشه نیز از الیاف پشم شیشه می باشد و به صورت ساندویچ پانل دیر سوز و ساندویچ پانل نسوز استفاده می شود و کاربرد دارد ، این پنل ماموت نیز قابل برگشت به طبیعت می باشد.
  • ساندویچ پانل دیواری ساده یکی از ارزان ترین و ساده ترین انواع ساندویچ پانل ماموت دیواری که در اصل خاصیت عایق زمین لرزه بودن همه ساندویچ پانل ماموت ها و عایق حرارت و صوت بودن در آن اعمال شده است.
  • ساندویچ پانل دیواری دو رو نایلون نیز از انواع بسیار بسیار ارزان می باشد که توسط شرکت ماموت توصیه نمی شود.
  • ساندویچ پانل دیواری نر و مادگی، این ساندویچ پانل در زمان نصب ، کار نصابان ماموت را راحت تر خواهد کرد و کار چفت تر می شود زیرا این نر و مادگی ها باعث می شوند استقامت این ساندویچ پانل ها بیشتر شود.
  • ساندویچ پانل دیواری سردخانه ای، در این ماموت پانل می توانیم سردخانه ها را تهیه و نصب کنیم ، این سردخانه ها پس از گذر مدت زمان کمی باعث می شوند که در هزینه های مصرفی انرژی صرفه جویی کنند.
 • ساندویچ پانل دیواری اتاق تمیز برای ساخت اتاق های تمیزی تهیه می شود که از ورود آلاینده های معلق در هوا جلوگیری می کنند. گرد و غبار ، بخار آب ، آلینده ها ، مواد شیمیایی و … هیچ کدام نباید داخل این اتاق ها شوند به طوری که افرادی که وارد این اتاق ها می شوند باید با لباس های مخصوص وارد شده و دوش هوا بگیرند.

کانکس یکی از تجهیزات اصلی معادن جهت اسکان کارکنان و کارگران در مناطق حفاری به شمار می رود، تامین کانکس جهت اسکان خدمه و پرسنل جزو کارهای ضروری به شمار می رود. انتخاب کانکس ها از لحاظ جنس و ساختار بسته به مکانی که در آن استفاده می شود دارد، کانکس ها انواع متفاوتی دارند که بعضاً عایق سرما و گرما و یا حرارت و آتش سوزی می باشند که قیمت آنها بر حسب ساندویچ پانل به کار رفته در آنها متفاوت است.

کامیون کشنده همواره برای ترانزیت بارهای سنگین بین شهری و یا بین المللی بکار برده می شوند. این ماشین سنگین در مدل های مختلف به بازار حمل و نقل جاده ای عرضه می شوند. مدل جفت محور کشنده برای بارهای سنگین به کار می رود و تحمل بار زیادی بیشتری را دارد. اما برای حمل و نقل هایی با فاصله کوتاه تر از مدل کشنده تک محور همواره محبوبیت بیشتری بین رانندگان ماشین سنگین دارد.موضوع قالب وبلاگ خود را در کادر زیر وارد کرده و روی عبارت جستجو کلیک کنید

مثال:قالب وبلاگ عاشقانه


گذارش اشکال
آموزش تعویض قالب