تولید ملی و حمایت از آن

تولید ملی و حمایت از آن همیشه یکی از مهمترین دغدغه برای رشد کشور بوده است. با وجود توانایی تولید بسیاری از کالا های مصرفی در داخل کشور، روزانه حجم بسیار زیادی از آن‌ها وارد کشور می‌شوند و این روند هر روز شدت بیشتری پیدا می‌کند.

لباس مجلسی، مبل راحتی، ظروف و بسیاری از محصولات که با وجود توانایی بالقوه بالایی که برای تولید آن‌ها در کشور وجود دارد اما متاسفانه به مرحله تولید در سطح رقابت بین المللی یا حداقل خودکفایی از ورود این محصولات به ایران نرسیده اند.

یکی از مهمترین چالش‌های موجود در این مسیر، عدم شناخت کافی مصرف کنندگان از محصولات تولید داخلی و همچنین بی اطلاعی تولیدکنندگان از سلیقه و خواسته مشتریان می‌باشد.

در همین راستا به منظور حمایت از تولید ملی، سامانه ای به نام شی بای راه اندازی شده است که اقدام به جمع آوری فروشگاه‌هایی کرده است که مخاطب اصلی آنان را بانوان تشکیل می‌دهند و هدف آن اطلاع رسانی و همراه کردن مشتریان با فروشگاه‌های داخلی و آشنایی بیشتر فروشگاه ها، تولیدکنندگان و طراحان با سلایق مشتریان می‌باشد.

کاربران می‌توانند محصولات و فروشگاه‌های شهر تهران را از این سامانه رصد کنند و نگاه ویژه‌ای به تولیدات داخلی همانند پوشاک، ظروف، فرش و تابلو فرش، سیسمونی، طلا و جواهرات و مبلمان بیاندازید. همچنین فروشگاه‌ها و تولید کنندگان نیز می‌توانند با ثبت رایگان فروشگاه خود در این سامانه، محصولات خود را به بازدید کنندگان شی بای نمایش داده و با استفاده از گزارشات مدیریتی که شی بای در اختیار آن‌ها می‌گذارد، بتوانند ارتباط نزدیکتری با کاربران برقرار کنند.موضوع قالب وبلاگ خود را در کادر زیر وارد کرده و روی عبارت جستجو کلیک کنید

مثال:قالب وبلاگ عاشقانه


گذارش اشکال
آموزش تعویض قالب
آموزش وبلاگ نويسي